Land van oorsprongUnited Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
EenheidPer stuk
Connection 2, thread diameter3/8
Connection thread diameter1/2
Housing materialGietijzer
Max. debiet50.0
Max. werkdruk (bar)207.0
Min doorstroomsnelheid20
Stroomverdeelventiel FV200
Productomschrijving:
FDC stroomverdeelkleppen zijn bedoeld voor gebruik met hydraulische vloeistoffen. Ze verdelen een oliestroom in twee gelijke of verschillende deelstromen.
Pluspunten:
Zware gietijzeren uitvoering en daardoor geschikt voor zware omstandigheden
Het ventiel is drukgecompenseerd
Productdetails:
Door de drukgecompenseerd zal de oliestroom altijd verdeeld worden in twee (on)gelijke delen onafhankelijk van het drukverschil tussen beide oliestromen
Voor hydromotoren met twee verschillende snelheden
Geef een waarde op tussen 50 en 10.000 met stappen van 50EA
Geef een waarde op tussen 50 en 10.000 met stappen van 50
Altijd het laatste nieuws ontvangen?
Meld je aan voor onze INDI-nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 5% voor je volgende bestelling! Je ontvangt deze nieuwsbrief 2 keer per maand.
Wij gaan zorgvuldig met je gegevens om. Lees hier meer over in de privacyverklaring.
Gelukt!
Je bent aangemeld voor de nieuwsbrief en je ontvangt hier per mail een bevestiging van. In deze mail staat de kortingscode en een instructie hoe je deze kunt gebruiken.
Waarschuwing!
Dit e-mailadres is al ingeschreven voor de INDI nieuwsbrief. Probeer het met een ander e-mailadres..
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1EA
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1