De ledlampen onderscheiden zich van alle andere ledlampen door:
laag stroomverbruik door de keuze van de gebruikte leds
het volgen van de normeringen voor de openbare weg met een diameter van 200 mm (de meeste lampen hebben een kleinere diameter)
het gebruik van 60 superpower-leds per ledlamp. Andere aanbieders gebruiken beduidend minder leds. Het grote voordeel hiervan is, dat de lamp bij 10% led-uitval nog steeds voldoet aan de normeringen en dat de uitstraling beduidend beter is.
Bij eventuele uitval van leds bij andere led lampen voldoen deze niet meer aan de normering en mag het voertuig niet meer gebruikt worden op de openbare weg.
Diverse eigenschappen:
Mechanische test: M1/M2/M3/M4
Lichtintensiteit: 2139 cd
Waterdichtheid: IP55
Veiligheid: EN 12352
Prestatietest: EN 50293
De controlbox is voorzien van een aan/uit knop, een automatische lichtsensor en een automatische schakeling 12 V
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1PAI
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1
Altijd het laatste nieuws ontvangen?
Meld je aan voor onze INDI-nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 5% voor je volgende bestelling! Je ontvangt deze nieuwsbrief 2 keer per maand.
Wij gaan zorgvuldig met je gegevens om. Lees hier meer over in de privacyverklaring.
Gelukt!
Je bent aangemeld voor de nieuwsbrief en je ontvangt hier per mail een bevestiging van. In deze mail staat de kortingscode en een instructie hoe je deze kunt gebruiken.
Waarschuwing!
Dit e-mailadres is al ingeschreven voor de INDI nieuwsbrief. Probeer het met een ander e-mailadres..
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1SET
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1