Merk Walvoil  |  Artikelnummer: PP12WA20B
Specificaties
Douane code 848120 90
Land van oorsprong Netherlands
Eenheid Per stuk
Uitsparing CP12-3
Frequentie 150-150
Max. debiet 90.0
Max. lekkage (cm/min) 250
Maximale mediumtemperatuur 80
Pressure max. (BAR) 210.0
Maximaal drukverschil 12
Maximaal gereguleerd debiet 50
Max. werkdruk (bar) 210.0
Minimale mediumtemperatuur -20
Aanhaalmoment 75.00
Total length (mm) 169.0
Viscositeit olie 10-200 cSt
Volt 12.0
Wrench/spanner size 32.0
3-weg stroomregelpatronen - PP.W
Productomschrijving:
Deze instelbare 3-weg druk gecompenseerde stroomregelklep (parallelklep) heeft een doorstromingsrichting van 1 naar 3 en 2. De toegevoerde volumestroom in (1) wordt belasting onafhankelijk elektrisch proportioneel (12V of 24V) geregeld naar (3) waarbij de resterende olie via (2) bypass wordt afgevoerd naar een mogelijk tweede circuit. De benodigde stekker en versterker moet separaat worden besteld.
Productdetails:
Drukgecompenseerd
Solenoïde proportioneel instelbaar
P max: 210 bar
Constante stroom, onafhankelijk van drukschommelingen in de belasting
Normaal gesloten
Inclusief:
Ventielpatroon
Proportionele spoel
Zonder connector
E-mail ons feedback over dit product.
Controleer voorraad
Levertijd onbekend
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1EA
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1
  • Voor 18.00u besteld, morgen in huis*
  • Retourneren binnen 60 dagen
  • Technisch advies van onze specialisten
kiyoh cirkel
beoordelingen
Onlangs bekeken:
Square
Kabel 1.5m met 2x connector L=110mm Artikelnummer: 7000580016270150 Merknaam: MURR ELEKTRONIK