Merk Kramp  |  Artikelnummer: FIB142015
Specificaties
Douane code 848420 00
Land van oorsprong Germany
EAN code 8719593033174
Eenheid Per stuk
Inside diameter (mm) 14.00
Outside diameter (mm) 20.00
Dikte 1.50
Fiberringen Kramp
Productdetails:
DIN 7603
E-mail ons feedback over dit product.
Controleer voorraad
Levertijd onbekend
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1EA
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1
  • Voor 18.00u besteld, morgen in huis*
  • Retourneren binnen 60 dagen
  • Technisch advies van onze specialisten
kiyoh cirkel
beoordelingen
Onlangs bekeken:
Square
Peilstok L=170 Artikelnummer: TCLA3G12L170NOTCH Merknaam: Mintor
Square
Tandwielmodule 3 Ø 201mm 65-tands Artikelnummer: MOD365 Merknaam: Kramp
T-inschroefkoppeling 12L M16 Artikelnummer: TEV12LM16 Merknaam: Voss
Accu 12V 110Ah 850A I6 VARTA Promotive SLI Artikelnummer: 610050085 Merknaam: VARTA