Bougie BPR6ES11 14x1.25mm 1.10mm SW=21
Merk NGK  |  Artikelnummer: BPR6ES11
Specificaties
Douane code 85111000
EAN code 0087295148242
Eenheid Per stuk
Content in sale unit (pcs) 1
Origineel nummer BPR6ES-11
Verpakking (st.) 1
Weerstand Ja
Opening 1,1
Ontworpen voor Automobiles
Draaddiameter 14
Draadlengte 19.00
Steek van draad 1.25
Thread pitch 1.25
Thread type Metrisch
Sleutelmaat 13/16
Wrench/spanner size 21.0
Bougie's NGK
E-mail ons feedback over dit product.
Controleer voorraad
Levertijd onbekend
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1EA
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1
  • Voor 18.00u besteld, morgen in huis*
  • Retourneren binnen 60 dagen
  • Technisch advies van onze specialisten
kiyoh cirkel
beoordelingen
Onlangs bekeken:
Square
Kogellager 9x24x7mm C3 Artikelnummer: 609C3 Merknaam: SKF