De FAR M12 heeft een M12 binnendraad en is speciaal ontwikkeld voor gebruik in asfalt. Het anker wordt geleverd met een plastic kapje om vervuiling van de binnendraad tijdens en na de installatie te voorkomen. De aanbevolen mortel voor het verankeren van het asfaltanker in de ondergrond is FIS V Plus 360 S.
De afgevlakte basis voorkomt dat het anker tijdens de installatie in het gat draait.
De schroefdraad van het anker zorgt voor een optimale hechting aan de injectiemortel.
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1EA
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1
Altijd het laatste nieuws ontvangen?
Meld je aan voor onze INDI-nieuwsbrief en ontvang een kortingscode van 5% voor je volgende bestelling! Je ontvangt deze nieuwsbrief 2 keer per maand.
Wij gaan zorgvuldig met je gegevens om. Lees hier meer over in de privacyverklaring.
Gelukt!
Je bent aangemeld voor de nieuwsbrief en je ontvangt hier per mail een bevestiging van. In deze mail staat de kortingscode en een instructie hoe je deze kunt gebruiken.
Waarschuwing!
Dit e-mailadres is al ingeschreven voor de INDI nieuwsbrief. Probeer het met een ander e-mailadres..
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1BOX
Geef een waarde op tussen 1 en 10.000 met stappen van 1